System eSchronisko

telefon +48 76 856 63 48

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy

Strona założona przez wolontariuszy, prowadzona przez LPGK sp. z o.o.

Drugie życie w nowym domu

dodano: 2019-04-12 11:08:53

06.06.2019 ten piękny szczeniaczek znalazł swoje miejsce na ziemi. Został adoptowany przez wspaniałego człowieka, który dał mu piękny dom. Otrzymałam dużo zdjęć od opiekuna, które pokazują w jakich warunkach wychowuje się piesek, jak rośnie z dnia na dzień i jaki jest szczęśliwy! Dostał imię Max. Bardzo,bardzo dziękuję za taką wspaniałą opiekę nad psiakiem. Takie adopcje to wielka radość dla wszystkich pracowników schroniska. 

Takie piękne słowa otrzymałam od nowej właścicielki pieska. Adoptowała go 27.06.2019. Piesia wraz ze swoim przyjacielem niedoli przywiązano do drzewa w Lasku Złotoryjskim. Teraz ma cudowny, pełny miłości dom. Dziękuję!!!!!!

"Jakiś czas temu adoptowałam od państwa białego westa - Badi
Nasz pupil ma się świetnie ! Nazwaliśmy go Lio ponieważ dostał nowy dom, nowa rodzinę , nowych rodziców a także zaczyna nowe życie dlatego tez dostał nowe imię. Na imię Badi nie reagował ,podejrzewamy ze to nie było jego imię.
Jesteśmy właśnie na etapie leczenia. Okazuje się ze Lio jest alergikiem stad tez rany na plecach  Właśnie robimy badania krwi, i inne potrzebne badania i zaczynamy leczenie naszego kumpla ! Lio bardzo szybko się do nas przywiązał , już pierwszego dnia adopcji nie potrafił zostawić mnie na sekundę  Jest baaaaardzo grzeczny i posłuszny:) jesteśmy zadowoleni ze trafił się nam taki przyjaciel jakim jest Lio !!!!
Niedługo idziemy do fryzjera i podeślemy zdjęcia które wrzuci sobie Pani na stronę tal jak obiecywaliśmy" 

 


22.07.2019 do nowego domu pojechała śliczna sunia Lusia. Była pieskiem porzuconym, brudnym, zaniedbanym....Nowa właścicielka pieska z wielką miłością zajęła się Lusią i wynagradza jej wszystkie krzywdy jakie doznała w swoim psim życiu! Poniższe zdjęcia są żywym przykładem. Można porównać jak Lusia wyglądała przed adopcją a jak wygląda teraz..... Z całego serca dziękujemy nowej pani za tak wspaniały dom i opiekę. Jest Pani Wielka!

PRZED ADOPCJĄ

PO ADOPCJI W NOWYM DOMKU


24.07.2019 - WAKACJE Z SAMI

"Serdeczne pozdrowienia z wakacji na wsi przesyła wszystkim przyjaciołom Sami z rodziną????.Kury przegonione, krowy dopilnowane ,jest super !???? "    -   taką informację przesłali mi opiekunowie pieska o imieniu Sami. Adoptowali psiaka z naszego schroniska kilka miesięcy temu. Patrząc na te zdjęcia serce się raduje!


 

LARO - CUDOWNA METAMORFOZA W NOWYM DOMKU

13.05.2019 okazał się dla naszego schroniskowego Laro dniem bardzo szczęśliwym. Laro dostał nowy dom! Trafił do nas bardzo zaniedbany, był brudny i cały w kołtunach. W schronisku zadbano o niego, był u fryzjera, miał ściągnięty kamień z ząbków. Po 6 miesiącach schroniskowej niedoli Laro znalazł wspaniały dom. Jak widać na zdjęciach wygląda cudownie, jest pięknie wystrzyżony i ubyło mu sporo lat. Bardzo, bardzo dziękujemy za dom i opiekę dla byłego bezdomniaka! OPIEKUNIE, JESTEŚ WIELKI!!!


 


BENEK W NOWYM DOMU!

13.05.2019 był dniem bardzo szczęśliwym dla Benka. Piesek pojechał do nowego domku! Nowi opiekunowie byli zauroczeni psiakiem. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Benek bardzo grzecznie wsiadł do auta jakby wiedział, że jedzie do wspaniałego domu. "Benek dołączył do naszej rodziny w dobrym czasie. Wniósł dużo radości i ożywienia " - tak napisała do mnie nowa właścicielka pieska. Cudowne słowa "do naszej rodziny" - serce raduje się czytając takie słowa! Po tym co przeszedł Benek zasłużył sobie na taki dom. Przez złego człowieka został wyrzucony brutalnie z auta. Trafił do nas potłuczony, wychudzony i zapchlony. Teraz jest wesołym, pogodnym, szczęśliwym pieskiem. Uwielbia zabawy z piłką, co widać na zdjęciach przesłanych przez nowych właścicieli. Opiekunowie pokazali mu jak naprawdę powinno wyglądać życie u boku kochającego człowieka...... Bardzo, bardzo dziękujemy za dom dla Benka!!! Życzylibyśmy sobie tylko takich adopcji! 

Nasza kochana Sami już od ponad 2 tygodni przebywa w nowym domu. Tak długo czekała na kochającą rodzinę! Ale szczęściara trafiła na wspaniałych ludzi. Jest teraz szczęśliwa i kochana przez swoich opiekunów. Niestety nie wszystkie psiaki z naszego schroniska mają takie szczęście.....

Dziś trafiłem

BUNIA

dodano: 2019-08-20 12:41:23

Opis:

15.08.2019 została przywieziona do schroniska mała, śliczna sunia. Odłowiła ją Straż Miejska przy ul. Słubickiej. Ma ok. 1 rok. Bunia (t...

więcej »

LARA

dodano: 2019-08-20 12:08:38

Opis:

14.08.2019 trafiła do schroniska z Gminy Ruja młoda, czarna sunia. Ma ok. 3 lat. Po listwie mlecznej widać, że sunia miała niedawno szczeni...

więcej »

TRUFEL

dodano: 2019-08-12 10:42:44

Opis:

10.08.2019 do schroniska został dostarczony mały, brązowy piesio, błąkał się przy ul. Głogowskiej. Piesek jest młody (ma ok. 3 lat), ba...

więcej »